Setto GRANDE 68 NOWOŚĆ


Konstrukcja drzwi


    Skrzydło pełne lub przeszklone GRANDE 68 wykonane jest w wersji przylgowej o grubości 68 mm +/-1 mm. Zewnetrzna powierzchnie wykonano z blach wytloczonych w panelowy wzór z najwyższej jakości importowanej blachy ocynkowanej ogniowo, pokrytej drewnopodobna folia PCV.
    Powierzchnia dodatkowo zabezpieczona jest folią ochronną, która nalezy zdjac niezwlocznie po montazu drzwi. Wypelnienie termoizolacyjne stanowi pol istyren ekspandowany. W skrzydle zamontowano ramiak drewniany osadzony wokół skrzydła, oraz wzmocnienia w miejscu osadzenia zawiasów i zamków.
    Standardowo drzwi wyposazone są w dwa zamki trójbolcowe wewnetrzne na wkładkę patentową. Skrzydło wyposażone jest w trzy bolce przeciwwywazeniowe. Istnieje mozliwosc jego skracania do 7 cm.
    Oscieznica drzwi wykonana jest z kształtowników stalowych ocynkowanych pokryta laminatem drewnopodobnym. Wysokiej jakosci wciskana uszczelka w skrzydle i ościeżnicy zapewnia szczelnosc i cichą pracę drzwi.
    Skrzydla wykonane są w systemie 4-stronnej przylgi, posiadaja 3 zawiasy trójdzielne uzywane w drzwiach antywlamaniwych. Drzwi sa przeznaczone do montazu w pomieszczeniach mieszkalnych, uzytecznosci publicznej i pomieszczeniach przemyslowych jako zewnetrzne lub wewnetrzne. Drzwi sa odporne na znieksztalcenia, warunki pogodowe, maja wzmocniona konstrukcje stalowa, oraz zwiekszona odpornooea na wilgoa.

W KOMPLECIE PRÓG ZE STALI NIERDZWNEJ

Przeszklenia


    Przeszklenia ozdobne z ramkami ze stali nierdzewnej INOX, o grubosci 1,5 mm, struktura szczotkowana. Charakteryzuja sie brakiem laczenia elementów w naroznikach, oraz brakiem zaslepek montazowych od strony wewnetrznej. Szyby plaskie, hartowane o grubosci 68 mm wystepuja w wersji REFLEX, MLECZNA

Setto

Partnerzy: