7000 HS i 9000HS

    W naszej ofercie posiadamy okna PCV w nowym lepszym standardzie 6 komorowym. Szerokość profilu z którego wykonane są okna wynosi 70mm a delikatne zaokrąglenia nadają profilowi nowoczesny i elegancki wygląd. Półzlicowane kształty profilu oraz estetyczne i mało widoczne uszczelki przyszybowe podnoszą funkcjonalność okna.

Zalety:
doskonała izolacyjność cieplna U=1,0 i akustyczna
plastikowa ciepła ramka SWISSPACER w kolorze szarym, która ma za zadanie minimalizować roszenie szyb oraz likwiduje mostek termiczny
okna posiadają wypełnienie dolnego rowka okuciowego w ramie, co niewątpliwie ułatwia utrzymanie okna w czystości
blokada błędnego położenia klamki lub stopniowany uchył – opcja do wyboru. Blokada uchyłu uniemożliwia jednoczesne uchylenie i rozwarcie skrzydła okiennego, co zapobiega wypadnięciu skrzydła z zawiasów
stopniowany uchył, sterowany klamką umożliwia uchylenie skrzydła w czterech pzycjach
szara lub czarna uszczelka przyszybowa – opcja do wyboru
metalowa klamka (magnezowa)

    Oprócz standardowej bieli proponujemy naszym klientom okna w okleinach w kolorze złotego dębu, orzecha, mahoniu, palisandrze. Okna występujące w obustronnym kolorze posiadają profile PCV baawione w masie.

  

Wybarwienia:
Złoty dąb Mahoń Orzech brąz czekoladowy ciemny dąb Jasny szary Ciemny szary
 Okna z serii OVLO HS oraz OVLO CLASSIC są rozbudowaną wersją profili AVANTGARDE.

Zalety:
6-komorowa budowa zapewnia doskonałe parametry cieplne
szerokość zabudowy 80 mm to 15% więcej niż w większości systemów spotykanych na rynku
mocny o podwyższonej sztywności gwarantuje większą swobodę w projektowaniu konstrukcji okien
przy zastosowaniu pakietu 3-szybowego o współczynniku U=0,7 Wm2K możesz zaoszczędzić nawet do 20% wydatków na ogrzewanie
odpowiednią szczelność gwarantują uszczelki z EPDM
do wyboru są dwa warianty skrzydeł: proste o delikatnej lini OVLO Clasic oraz półzlicowane OVLO dostępne także w bogatym wyposażeniu HS (blokada klamki lub stopniowany uchył, szara lub czarna uszczelka, wypełnienie dolnego wyrębu okuciowego, ciepła ramka tworzywowa)
markowy, niemiecki system okuć SIEGENIA AUBI zapewnia komfort obsługi i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Oprócz standardowej bieli proponujemy naszym klientom okna w okleinach w kolorze złotego dębu, orzecha, mahoniu, palisandrze, jasno szarym oraz antracycie. Okna występujące w obustronnym kolorze posiadają profile PCV baawione w masie.

Wybarwienia:
Złoty dąb Mahoń Orzech brąz czekoladowy ciemny dąb Jasny szary Ciemny szary

System OVLO System OVLO CLASSIC
OKNA PCV RENOWACYJNE - Avantgarde Renovo

    System ramy renowacyjnej, pozwala montować okna bez demontażu starych ram drewnianych. Jest to rozwiązanie często stosowane w zabytkowych obiektach, pozwalające uniknąć ryzyka uszkodzenia elewacji.
    Obniżona wysokość ramy powoduje, że pomimo pozostawienia starej ościeżnicy, nie zmniejsza się znacząco światła szyby w oknie. Rama renowacyjna posiada profil maskujący, który tworzy estetyczną opaskę po wewnętrznej stronie zamontowanego okna.
    Istnieje możliwość zastosowania listwy maskującej także po stronie zewnętrznej. Ramę renowacyjną można stosować w połączeniu zarówno ze skrzydłem prostym jak i półzlicowanym.


Partnerzy: